Куп Републике Српске: Никад узбудљивија полуфинала

Чини се да у досадашњих 28. завршница Купа Републике Српске да никада нису одиграна тако занимљива полуфинала као што је то био сада случај у Градишци. Слога је против Леотара водила 14:10, да би тим из Требиња преокренуо резултат у сопствену корист, 17:14. Имали су играчи из Херцеговине 33:28, дозволили ривалу да у регуларном времену изједначи на 35:35 и да послије седмераца Слога тријумфује са заслужених 39:38. Борац м:тел је против домаће Козаре имао 17:9 и чинило се да ће лако окончати овај дуел. Таквог мишљења нису били играчи из Градишке који су се разиграли у наставку, посебно у посљедњих 10 минута када су на минут прије краја дошли на гол заостатка, 28:29. Имали су велику подршку са добро попуњених трибина дворане „Арена“, али су на крају Бањалучани славили 31:29 изборили финале у којем су дошли до 16. трофеја добивши Слогу (35:27).